25 Lat Razem

6 czerwca PIXEL świętował 25-lecie działalności na rynku transportu publicznego.

Jubileusz rozpoczął się galą w Operze Nova w Bydgoszczy. Na scenie stanęli Michał Cyrankowski (PIXEL) i Aleksandra Szwed. W 20-minutowej sztuce błyskotliwie opowiedzieli zarówno trudne jak i zabawne chwile mające miejsce w historii Firmy w ostatnim ćwierćwieczu.
Podczas Gali, Prezes Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej, Pani Dorota Kacprzyk, wręczyła srebrny i brązowy medal za wieloletnią pracę dla komunikacji miejskiej Piotrowi Rybickiemu (25 lat pracy w PIXEL-u) i Małgorzacie Bruzdewicz (20 lat).

Piotr Rybicki i Małgorzata Bruzdewicz przyjmują medale, za wieloletnią pracę dla komunikacji miejskiej.

To nie koniec wyróżnień dla Pracowników Firmy. IGKM przyznała odznaczenie Michałowi Cyrankowskiemu, za “wybitne zasługi dla rozwoju komunikacji miejskiej w Polsce oraz integrację środowiska komunikacyjnego”.

Piotr Rybicki i Małgorzata Bruzdewicz przyjmują medale, za wieloletnią pracę dla komunikacji miejskiej.

Atrakcją etapu obchodów Jubileuszu w Operze był występ kabaretu. Po części artystycznej był czas na gratulacje, wspólne zdjęcia, rozmowę.

Kolejnym ważnym punktem w harmonogramie dnia było zwiedzanie firm PIXEL i PIXMET, zlokalizowanych w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym. Goście mieli okazję zobaczyć m.in. produkcję automatów biletowych dla naszego Klienta, miasta Opola. Dodatkowo na terenie Firmy stanęła wiata przystankowa, w którą zostały wbudowane trzy wyświetlacze wykonane w technologii epapier. Dwa z nich prezentują odpowiednio dynamiczną informację pasażerską i rozkład jazdy. Trzeci wyświetlacz o wymiarze 32 cale, prezentuje zmieniające się grafiki, także rozkład jazdy kilku linii autobusowych.

Koniec dnia to kontynuacja dobrej zabawy i kolacja z atrakcjami w hotelu City.
Dziękujemy naszym Gościom, którzy tak licznie zaszczycili nas swoją obecnością i postanowili razem z nami świętować Jubileusz Firmy.