Bydgoski Festiwal Nauki, Spotkanie IGKM, Konkurs na najlepszego kierowcą MPK Poznań

2018 rok rozpoczęliśmy od wystawiennictwa w targach w Karlsurhe, Nadarzynie i Sosnowcu. Po intensywnym początku roku nie zwolniliśmy. Maj i czerwiec przyniosły nam kolejne ciekawe projekty, w których uczestniczyliśmy w różnej formie.

Bydgoski Festiwal Nauki to impreza organizowana przez bydgoskie uczelnie, mająca na celu m.in. zachęcić mieszkańców miasta oraz przybyłych gości, do odkrywania świata nauki poprzez zabawę, ćwiczenia czy wykłady. PIXEL z zaszczytem dołożył swoją cegiełkę w organizację wydarzenia. Dziękujemy za świetna imprezę oraz pochlebne recenzję naszej ekspozycji, którą wystawiliśmy w gmachu głównym UTP przy ulicy Kaliskiego.

Spotkanie IGKM w Bydgoszczy, z wizytacją w naszej Firmie, to kolejna doskonała okazja by spotkać się z ludźmi związanymi z branżą komunikacji miejskiej. 7 czerwca 2018r. gościliśmy członków Izby w Siedzibach firm PIXEL i PIXMET, dając możliwość zapoznania się z halami produkcyjnymi Spółek.

Konkurs na Najlepszego Kierowcę MPK 2018 to inicjatywa w którą postanowiliśmy się zaangażować, mając na uwadze jak ważną rolę, czasami niedocenianą, pełni kierowca pojazdu komunikacji miejskiej. Postanowiliśmy nagrodzić zwycięzców konkursu oraz być jednym ze sponsorów tego wydarzenia. Trzymamy kciuki! Niech wygra najlepszy!