Dezynfektory PIXEL – kolejne miasta uzbrajają pojazdy komunikacji miejskiej.

Luboń, Swarzędz, Inowrocław – to kolejne miasta, w których można korzystać z bezdotykowych urządzeń do dezynfekcji rąk w pojazdach komunikacji publicznej.

Firma włączając się do walki z pandemią, pragnie zapewnić swoich klientów, że oddaje produkt najwyższej jakości. Dezynfektor PIXEL-a posiada świadectwo homologacji E20 poświadczający zgodność z regulaminem EKG ONZ nr 10.06, o dopuszczeniu urządzenia do montażu w pojazdach kat. M1 , M2, M3 z instalacją elektryczną 24V.
Oznacza to, że produkt jest jednocześnie dopuszczony do użytku w pojazdach mechanicznych we wszystkich krajach, które przyjęły porozumienie z Europejskiej Komisji Gospodarczej Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Dlaczego warto wybrać rozwiązanie PIXEL-a?

Dezynfektor produkowany jest w naszej firmie. Zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy elektronikę i mechanikę urządzenia, otaczamy produkt opieką serwisową zapewniając bardzo szybki czas reakcji na zgłoszenie. Zakup w naszej firmie to gwarancja jakości. Nasze urządzenie do pojazdów spełnia wymagania jakie stawia przed nim rynek transportu publicznego – jest wandaloodporne, zapewnia komfort użytkowania i zwiększa poczucie bezpieczeństwa w pojeździe. Na tym wszystkim zależało nam gdy zaczynaliśmy pracę nad urządzeniem. Dziś możemy powiedzieć, że się udało. Zachęcam kolejna miasta do wyboru naszego rozwiązania. – mówi Michał Cyrankowski, wiceprezes PIXEL Sp. z o.o.

Z dezynfektorów PIXEL-a można korzystać w pojazdach komunikacji miejskiej w miastach: Szczecin, Stargard, Żywiec, Poznań, Opole, Bielsko-Biała, Włocławek, Ełk, Łomża, Luboń, Inowrocław, Swarzędz, za chwilę w Gnieźnie i miejmy nadzieję, w kolejnych miastach.

Przypomnijmy, urządzenie do dezynfekcji rąk wyposażone jest w zbiornik 1,5 litra, co przekłada się na ponad 3000 operacji / zbiornik. Dezynfektor posiada diodę sygnalizującą konieczność uzupełnienia płynu.