Najnowsza generacja autobusów Solaris Urbino w Olsztynie wyposażona w urządzenia PIXEL

Zgodnie z przyjętym zamówieniem wyprodukowaliśmy i dostarczyliśmy pakiet urządzeń do 12 nowych autobusów Solaris, które wzbogaciły flotę Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Olsztynie. Zrealizowany kontrakt to wyposażenie 6 pojazdów typu MAXI i 6 pojazdów MEGA.
W olsztyńskich autobusach zostały zainstalowane i uruchomione z gamy produktów PIXEL: komplety zewnętrznych tablic LED o wysokiej rozdzielczości realizujące funkcje systemu informacji pasażerskiej oraz urządzenia systemu monitoringu wizyjnego z zainstalowanym oprogramowaniem oparte na rozwiązaniach IP.
Należy podkreślić, że wyposażone w nasze urządzenia autobusy to najnowsza generacja Urbino , którą produkuje Solaris. Otrzymane zamówienie i realizacja przez nas tego kontraktu potwierdza, że urządzenia, które zaprojektowaliśmy i produkujemy spełniają najwyższe wymogi i normy jakie zostały określone w specyfikacji dla tego typu pojazdów.
Zrealizowane dostawy urządzeń to również kolejny etap wieloletniej współpracy z producentem ​autobusów​ ​oraz użytkownikiem naszych urządzeń w pojazdach jakim jest MPK Olsztyn.