O efektach prac ostatnich kilku miesięcy, o kontraktach i prognozach na najbliższy czas mówi Michał Cyrankowski

XIV edycja Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego TRANSEXPO po raz kolejny była świetną okazją by podziękować naszym Partnerom za współpracę, usłyszeć oczekiwania jakie stawiają wobec naszych rozwiązań, zaprezentować nowości, nad którymi pracowaliśmy przez ostatnie miesiące.
Wpisując się w myśl idei pracy na rzecz poprawy komfortu podróżowania w przestrzeni komunikacji miejskiej, pokazaliśmy nasze topowe rozwiązania, m.in.: komputer pokładowy XC-6 z terminalem sterującym PTD-10, automat biletowy na kartę oraz tablice autobusowe i przystankowe RGB.
Dodatkowo udostępniliśmy do dyspozycji zwiedzających wielkogabarytowy, 50-calowy smartfon własnej produkcji, na którym zainstalowaliśmy nasze autorskie aplikacje. Dzięki temu odwiedzający nas Goście mogli przetestować m.in. aplikację OnTime, która z powodzeniem została wdrożona w Tomaszowie Mazowieckim, Bielsku-Białej, Żywcu.

Nowością jaką zaprezentowaliśmy na Targach był autonomiczny energetycznie totem z tabliczkami wykonanymi w technologii epaper: jedną tabliczką rozkładową oraz drugą prezentującą dynamiczną informację pasażerską.