Pixel City Voice. Jakość, która przemawia.

Aplikacja do zapowiedzi głosowych wykorzystująca sztuczną inteligencję!

W dzisiejszych czasach rozwój technologii znacząco wpływa na różne aspekty naszego życia, a komunikacja miejska nie jest wyjątkiem, wręcz przeciwnie. Przedstawiamy innowacyjną aplikację Pixel City Voice, dedykowaną dla transportu miejskiego, która nie tylko czyta nazwy przystanków autobusowych, ale również brzmi jak prawdziwy ludzki głos i oferuje szerokie możliwości personalizacji.


Naturalność i Jakość Dźwięku

Jednym z najważniejszych aspektów Pixel City Voice jest jego zdolność do generowania dźwięków, które są praktycznie nie do odróżnienia od ludzkiego głosu. Dzięki zaawansowanym algorytmom aplikacja może naśladować różne intonacje, akcenty i emocje, co sprawia, że komunikaty są nie tylko wyraźne, ale i przyjemne dla ucha. Pasażerowie mogą cieszyć się naturalnie brzmiącymi zapowiedziami czy ogłoszeniami, które dodają ciepła i osobistego charakteru każdej podróży.

Łatwość Integracji i Obsługi

Pixel City Voice jest zaprojektowany z myślą o łatwej integracji z istniejącym systemem dla transportu miejskiego PxVS.
Interfejs modułu zaimplementowanego w PxVS jest prosty i intuicyjny, co pozwala użytkownikowi na szybkie i proste wprowadzenie nowych nazw przystanków i generowanie zapowiedzi. Dzięki temu operatorzy mogą na bieżąco aktualizować i dostosowywać komunikaty w zależności od potrzeb.

Korzyści dla Pasażerów

Wyraźne i naturalne komunikaty pomagają pasażerom, zwłaszcza tym, którzy mają problemy ze wzrokiem lub są obcokrajowcami, łatwiej odnaleźć się w systemie transportu miejskiego. Pixel City Voice ma możliwość generowania zapowiedzi w różnych językach, z odpowiednim dla nich akcentem.