PIXEL wprowadził nowy produkt – bezdotykowy dezynfektor

Firma PIXEL za główny cel swojej działalności stawia wyjątkową dbałość o komfort i bezpieczeństwo podróżujących pojazdami komunikacji miejskiej i koleją.
Obserwując zachodzące zmiany związane z pandemia wirusa COVID-19, PIXEL podjął działania, które pomogą zminimalizować negatywne efekty zjawiska.

W obliczu luzowania obostrzeń związanych z panującą pandemią, rośnie potrzeba przywrócenia ograniczonych wcześniej usług przewozowych. Będzie to wymagało od zakładów komunikacji publicznej zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom (pasażerom, kierowcom, kontrolerom i wszystkim osobom zatrudnionym przy obsłudze przewozów) przed potencjalnym zarażeniem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, PIXEL wprowadza na rynek nowy produkt – bezdotykowy dezynfektor do rąk.

Bezdotykowy dezynfektor do rąk montowany w pojazdach

Dezynfektor do pojazdów

Wdrożenie urządzenia przyczyni do zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa użytkowników transportu zbiorowego oraz minimalizacji ryzyka zakażenia.

Dezynfektor do pojazdów posiada świadectwo homologacji E20, poświadczające o dopuszczeniu urządzenia do montażu w pojazdach kat M1, M2, M3 z instalacją 24V, we wszystkich krajach które przyjęły porozumienie z Europejskiej Komisji Gospodarczej Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Charakterystyka urządzeń:

  • Wysoka wydajność – norma 3000 operacji / zbiornik.
  • Oszczędność – niskie zużycie płynu, poprzez podanie wymierzonej, jednakowej dawki przez dyszę rozpylającą.
  • Niski pobór energii.
  • Wysoka higiena użytkowania – urządzenie bezdotykowe.
  • Szybkie korzystanie – nie tamuje potoku osób wchodzących / wychodzących dzięki szybkiej reakcji na podłożenie rąk.