Sklep internetowy PIXEL-a

W związku z rosnącym zainteresowaniem na urządzenia do dezynfekcji rąk, firma PIXEL uruchomiła sklep internetowy https://sklep.pixel.pl/ umożliwiając tym samym zakup urządzeń online.
Od 1 września działa serwis w którym oferowane są dezynfektory do rąk PIXEL-a, a ich zakupu można dokonać w bardzo prosty i szybki sposób.

Firma stworzyła także serwis internetowy poświęcony urządzeniom do dezynfekcji rąk – www.dezynfektor.com na którym sukcesywnie dodawane są multimedia z wdrożeń dezynfektorów.
Jednym z wyróżników urządzeń jest wysoka higiena użytkowania, rozumiana jako bezkontaktowe korzystanie. Wystarczy, że podłożymy rękę pod dysze rozpylającą, by zamontowany w dezynfektorze czujnik wykrył ruch i uruchomił pompkę generującą mgiełkę dezynfekującą.

PIXEL Sp. z o.o. oferuje dezynfektory do rąk z automatycznym dozownikiem w różnych wersjach. W tym momencie oferujemy dezynfektor do pojazdów oraz urządzenia do dezynfekcji rąk w wersji stacjonarnej naściennej oraz dezynfektor stacjonarny, wolnostojący. Więcej informacji można zasięgnąć odwiedzając stronę dezynfektor.com oraz kontaktując się z działem handlowym PIXEL-a.