Kolejne miasta dbają o swoich pasażerów!

Wielkopolska uzbraja pojazdy komunikacji miejskiej w dezynfektory PIXEL-a!

Luboń, Swarzędz, Inowrocław a już niebawem Gniezno, to miasta, które w ostatnich dniach zdecydowały się na dezynfektory montowane do pojazdów od PIXEL-a. Biorąc pod uwagę wcześniejszy zakup Poznania, tj. 1000 dezynfektorów, śmiało można powiedzieć, że województwo wielkopolskie robi co może, aby utrzymać bezpieczeństwo w pojazdach komunikacji miejskiej.

PIXEL włączając się do walki z pandemią, zapewnia swoich klientów, że oddaje produkt najwyższej jakości. Dezynfektor posiada świadectwo homologacji E20 poświadczający zgodność z regulaminem EKG ONZ nr 10.06, o dopuszczeniu urządzenia do montażu w pojazdach kat. M1 , M2, M3 z instalacją elektryczną 24V. Oznacza to, że produkt jest jednocześnie dopuszczony
do użytku w pojazdach mechanicznych we wszystkich krajach, które przyjęły porozumienie z Europejskiej Komisji Gospodarczej Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Dlaczego warto wybrać rozwiązanie PIXEL-a?

– Dezynfektor produkowany jest w naszej firmie. Zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy elektronikę i mechanikę urządzenia, otaczamy produkt opieką serwisową zapewniając bardzo szybki czas reakcji na zgłoszenie. Zakup w naszej firmie to gwarancja jakości. Nasze urządzenie do pojazdów spełnia wymagania jakie stawia przed nim rynek transportu publicznego – jest wandaloodporne, zapewnia komfort użytkowania i zwiększa poczucie bezpieczeństwa w pojeździe. Na tym wszystkim zależało
nam gdy zaczynaliśmy pracę nad urządzeniem. Dziś możemy powiedzieć, że się udało. Zachęcam kolejna miasta do wyboru naszego rozwiązania.
– mówi Michał Cyrankowski, wiceprezes PIXEL Sp. zo.o.