Miejsce pracy: Bydgoszcz

Księgowa / księgowy

Obowiązki:
  • księgowanie dokumentów do systemu księgowego ERP zgodnie zakresem obowiązków,
  • nadzór nad poprawnością rozliczania kosztów,
  • kwalifikacja, rejestracja dokumentów w rejestrach VAT,
  • kontrola i uzgadnianie sald kont i rozrachunków,
  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym,
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • wsparcie przy zamykaniu okresów,
  • pomoc w trakcie badań audytorskich, opracowywanie zestawień potrzebnych do sprawozdań w zakresie prowadzonej ewidencji,
  • tworzenie zestawień księgowych i udział w przygotowywaniu danych do sporządzania sprawozdań finansowych.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie mile widziane ekonomiczne,
  • znajomość aktualnego prawa podatkowego w zakresie CIT, PIT i VAT,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • umiejętność przygotowywania danych do rozliczeń podatkowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy również pod presją czasu,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki, dokładność, samodzielność oraz skrupulatność,
  • doświadczenie pracy w księgowości.
Mile widziane:
  • znajomość kadr i płac,
  • ukończone kursy z zakresu księgowości,
  • ukończone szkolenia z zakresu obowiązujących przepisów VAT, CIT.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • własne w pełni wyposażone stanowisko pracy,
  • przyjazna atmosferę pracy,
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • możliwość rozwoju, podnoszenia własnych kwalifikacji,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • istnieje możliwość zatrudnienia osoby z niepełnosprawnościami.