Tablica informacyjna przyjazdy / odjazdy

Tablica informacyjna przyjazdy / odjazdy, model: TKIB.1-46V.A to element Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej SDIP/CSDIP. Tablica może być stosowana na peronach kolejowych, w budynkach, holach kasowych, poczekalniach czy tunelach.
Główną funkcją tablicy jest wyświetlanie informacji o najbliższych dwudziestu połączeniach przyjeżdżających / odjeżdżających z danej stacji.
Wyświetlacz wykonany jest w obudowie wandaloodpornej ze stali, z szybą bezpieczną z podwójną warstwą antyrefleksyjną. Tablica posiada ekran LCD/TFT z podświetleniem LED o przekątnej 46”.

Wyświetlacza wyposażony jest w czujnik otwarcia pokrywy, uderzeniowy, temperatury wewnętrznej, wilgotności, oświetlenia zewnętrznego co pozwala na automatyczne dostosowanie poziomu jasności ekranów.

Firma PIXEL Sp. z o.o. jest producentem urządzeń systemu informacji pasażerskiej dla kolei, zgodnych z wytycznymi IPI-6, współpracujących z centralnym systemem CASDIP. W jego skład wchodzą między innymi tablice do czytania z dużej odległości takie jak: wyświetlacz krawędziowy, peronowy wejściowy oraz do czytania z małej odległości: infokioski, wyświetlacze informacyjne odjazdy/przyjazdy, czy też tablice zbiorcze stacyjne.

Urządzenia IPI-6 zapewniają:
– pracę 24 h /7 dni,
– poprawne działanie w różnych warunkach atmosferycznych: (pełne nasłonecznienie, deszcz),
– niskie zużycie energii,
– długą żywotność.

Zgodność z normami:
– Bezpieczeństwo urządzeń – EN 60950, CE, RoHS,
– Kompatybilność elektromagnetyczna – EN61000-6-2, 61000-6-4, EN 50121-4
– Stopnie Ochrony – PN-EN 50121-1:2017-06, PN-EN 50121-4:2017-04
– Pozostałe – Wykaz norm na żądanie.

Tablica informacyjna przyjazdy / odjazdy, model: TKIB.1-46V.A