Tablica peronowa wejściowa TPWB.1-32.A

Tablica peronowa wejściowa, model: TPWB.1-32.A to element Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej SDIP/CSDIP. Tablica jest stosowana przy wejściach na perony oraz zadaszonych kładkach dla pieszych.
Główną funkcją wyświetlacza jest informowanie o najbliższych przyjazdach i odjazdach pociągów na torach przyległych do danego peronu, prezentowanie informacji o opóźnieniach na trasie, wyświetlanie innych informacji związanych z obsługą pasażerów, zatwierdzonych przez dyspozytora.

Wyświetlacz wykonany jest w obudowie wandaloodpornej ze stali, z szybą bezpieczną z podwójną warstwą antyrefleksyjną. Wyświetlacza wyposażony jest w czujnik otwarcia drzwi, wstrząsu, zbicia szyby, temperatury wewnętrznej, wilgotności, oświetlenia zewnętrznego – co pozwala na automatyczne dostosowanie poziomu jasności ekranów.

Firma PIXEL Sp. z o.o. jest producentem urządzeń systemu informacji pasażerskiej dla kolei, zgodnych z wytycznymi IPI-6, współpracujących z centralnym systemem CASDIP. W jego skład wchodzą między innymi tablice do czytania z dużej odległości takie jak: wyświetlacz krawędziowy, peronowy wejściowy oraz do czytania z małej odległości: infokioski, wyświetlacze informacyjne odjazdy/przyjazdy, czy też tablice zbiorcze stacyjne.

Urządzenia IPI-6 zapewniają:
– pracę 24 h /7 dni,
– poprawne działanie w różnych warunkach atmosferycznych: (pełne nasłonecznienie, deszcz),
– niskie zużycie energii,
– długą żywotność.

Zgodność z normami:
– Bezpieczeństwo urządzeń – EN 60950, CE, RoHS,
– Kompatybilność elektromagnetyczna – PN-EN 50121-4:2017-04, PN-EN 50121-1:2017-06
– Stopień Ochrony – IP65 wg PN-EN 60529:2003, IK09 wg PN-EN 50102:2001