Komputer pokładowy XC-6

Komputer pokładowy XC-6

Komputer pokładowy XC-6 został zaprojektowany z myślą o realizacji wymagań, jakie stawia przed tego typu urządzeniami współczesny rynek transportu publicznego.
Autokomputer XC-6 internet
Korzystając z ponad dwudziestoletniego doświadczenia w tematyce systemów informacji pasażerskiej, stworzyliśmy rozwiązanie zapewniające kompleksową i komfortową obsługę systemów i urządzeń instalowanych w pojazdach.

Głównym zadaniem komputera jest zarządzanie systemem informacji pasażerskiej, monitoringiem wizyjnym, zliczaniem pasażerów oraz szeroko rozumianym rejestrowaniem parametrów technicznych i eksploatacyjnych. Urządzenie jest przystosowane do komunikacji z systemem zajezdniowym za pomocą sieci WiFi lub GSM. Ponadto, w trybie rzeczywistym rejestruje pozycję geograficzną pojazdu z wykorzystaniem odbiornika GPS i prezentuje ją na mapie wyświetlanej na terminalu kierowcy.

 

Terminal sterujący PTD-10

Integralną częścią komputera pokładowego jest 10-calowy monitor (PTD-10) pełniący funkcję terminala sterującego. Do jego zadań należy m.in. prezentacja procesu realizacji kursu, wskaźników stanu pojazdu i urządzeń systemu informacji pasażerskiej oraz systemu monitoringu wizyjnego. Nowoczesny interfejs użytkownika zapewnia ergonomiczny i intuicyjny sposób obsługi. Wygląd oraz układ panelu sterującego może być personalizowany według zaleceń klienta.
Pixel PTD-10

Optymalizacja obsługi systemu informacji pasażerskiej przekłada się na zwiększenie bezpieczeństwa jazdy, polepszenie warunków pracy osób prowadzących pojazd, udogodnienia dla pasażerów oraz ograniczenie kosztów związanych z eksploatacją taboru, co jest szczególnie istotne dla przewoźników.
Kolejną zaletą komputera pokładowego XC-6 jest możliwość dostosowania urządzenia do indywidualnych potrzeb klientów dzięki zastosowanej konstrukcji modułowej. Standardową wersję urządzenia można rozbudować o następujące elementy: moduł audio, moduł pomiarów technicznych, moduł switch, radiomodem oraz moduły komunikacyjne.

 
Pliki do pobrania:
XC-6 karta katalogowa