Oczekiwany kasownik biletów NV1 wszedł na rynek!

Transport publiczny dostaje kolejne rozwiązanie. Tym razem jest nim efekt współpracy firm PIXEL i Beesset.

Z przyjemnością prezentujemy kasownik biletów elektronicznych i papierowych NV1 dedykowany dla wymagających i wielofunkcyjnych systemów płatniczych.

Pasażer komunikacji miejskiej może kupić w kasowniku NV1 bilet elektroniczny, jak i skasować bilet papierowy. Proponowana przez nas nowość to także długa lista dodatkowych funkcjonalności, które realnie wpisują się w systemy płatności o wysokim stopniu zaawansowania. Urządzenie daje m.in. możliwości pobierania opłat za przejazdy w różnych taryfach (CICO, Retail i Known Fare, MTT/PaYG), a płatności za przejazdy można dokonywać wszystkimi dostępnymi zbliżeniowymi kartami płatniczymi.

NV1 został wyposażony w skaner kodów 2D/1D, który umożliwia rejestrowania przejazdów wynikających np. z akcji promocyjnych. Dla przykładu: kupujący bilet do kina, otrzymał kod QR na 1 darmowy przejazd komunikacją miejską. Po zeskanowaniu kodu, promocyjny przejazd zostanie zarejestrowany, a po zakończeniu podróży, starci swoją ważność.

Kasownik biletów elektronicznych i papierowych NV1
Kasownik biletów elektronicznych i papierowych NV1

Kasownik NV1 może pracować w sposób autonomiczny, jak i w trybie zależnym od autokomputera. Ciekawostką jest to, że urządzenie ma wbudowany beacon, który ma za zadanie w błyskawiczny sposób dostarczyć podróżującemu podstawowych informacji o przejeździe.

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym:
tel.: +48 52 324 16 22,
e-mail: handlowcy@pixel.pl

kasownik biletów NV1
Kasownik biletów elektronicznych i papierowych NV1