Dofinansowanie UE

Szanowni Państwo,
Z przyjemnością informujemy, że Firma PIXEL Sp. z o.o. realizuje projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 – EFRR.
Tytuł projektu: Wdrożenie innowacyjnego procesu technologicznego oraz uruchomienie produkcji nowoczesnych tablic informacyjnych, kluczem do wzrostu konkurencyjności firmy Pixel Sp. z o.o.
Celem projektu jest uruchomienie najnowocześniejszego w kraju procesu wytwórczego elektronicznych tablic informacyjnych. Dzięki temu, Wnioskodawca uzyska unikatowe w branży, zdolności produkcyjne, które pozwolą na produkcję szerokiej gamy wyrobów w ultra nowoczesnych specyfikacjach technicznych. Realizacja inwestycji pozwoli wprowadzić do oferty innowacyjne w skali świata tablice wykonane w technologii ChLCD, a także w sposób istotny udoskonalić wytwarzane już tablice w technologii LED i LCD.
Projekt realizowany będzie w Bydgoszczy, a w zakresie rzeczowym przewidziano zakup szeregu maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz specjalistycznego oprogramowania do projektowania oraz do zarządzania procesem twórczym.