Działamy na rynku od 1994 roku

O firmie

PIXEL Sp. z o.o. dostarcza innowacyjne systemy elektroniczne i informatyczne dedykowane przede wszystkim transportowi publicznemu. Firma wprowadza na rynek nowoczesne rozwiązania wpisujące się w ideę Inteligentnego Miasta.

Główne obszary działalności PIXEL-a to kompleksowe rozwiązania z zakresu dynamicznej informacji pasażerskiej w pojazdach i na przystankach, monitoringu wizyjnego, poboru opłat za przejazdy.

PIXEL prowadzi prace badawczo-rozwojowe mające na celu poprawę komfortu i bezpieczeństwa podróżowania transportem zbiorowym. Jednocześnie firma w swych pracach rozwojowych wykazuje dużą dbałość o środowisko pracując nad energooszczędnymi rozwiązaniami opartymi m.in. o technologię e-papier oraz zasilanymi z odnawialnych źródeł energii.

Jak wyglądały początki PIXEL-a?

Dworzec przyszłości! Wizja firm PIXEL - Intel
PIXEL Journey to the future!
PIXEL 25 lat razem!
Najwyższa jakość obsługi i serwisu Stawiamy na rozwój

Odpowiadając na rozwój technologii nieustannie poszerzamy nasze możliwości w zakresie projektowania i badań urządzeń oraz inwestujemy w nowoczesny park produkcyjny. Stale ulepszamy i doskonalimy standardy pracy, kierując się zasadą tworzenia wartości dla naszych Partnerów.

Nasza strategia rozwoju zakłada dążenie do budowania silniejszej, bardziej wydajnej organizacji, która swoją wysoką pozycję będzie osiągać przez: nieustanne dążenie do doskonałości w tworzeniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, ekspansję na nowych rynkach w kraju i za granicą, doskonałość operacyjną oraz rozwój pracowników dający najwyższą jakość obsługi i serwisu świadczonego naszym Klientom.

Bliższe poznanie Firmy, umożliwiają nasze kanały i profile w mediach społecznościowych. Zapraszamy do śledzenia.

pixel-siedziba
Skutecznie łączymy biznes z nauką Wspieramy naukę

Tworzenie innowacji w coraz większym stopniu wymaga współpracy biznesu z nauką. PIXEL aktywnie uczestniczy w takim dialogu poprzez współpracę z uczelniami wyższymi. Od 2021r. Prezes Sławomir Jankowski zasiada w Kujawsko-Pomorskiej Regionalnej Radzie Przemysłu Przyszłości oraz Radzie Uczelni Politechniki Bydgoskiej.