Kibicujemy i pomagamy

Wspieramy

Odpowiedzialny biznes

Wspieramy działania o charakterze kulturalnym i sportowym, które odbywają się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.
Dołączamy również do akcji charytatywnych i projektów społecznych poprzez organizację zbiórek, następnie przekazujemy na określony cel zebrane dary pieniężne i rzeczowe.

Drużyna kobieca piłki nożnej Chemik Bydgoszcz

Drużyna kobiet występuje w rozgrywkach IV ligi kujawsko-pomorskiej.

Siatkówka męska BKS Visła Proline Bydgoszcz

Drużyna siatkarzy występuje w rozgrywkach TAURON 1. Liga

Wspieramy naukę

Tworzenie innowacji w coraz większym stopniu wymaga współpracy biznesu z nauką. Prezes Sławomir Jankowski aktywnie uczestniczy w takim dialogu i od grudnia 2021 r. zasiada w Kujawsko-Pomorskiej Regionalnej Radzie Przemysłu Przyszłości oraz Radzie Uczelni Politechniki Bydgoskiej.
Nowoczesny przemysł to korzystanie zarówno z innowacyjnych technologii, wiedzy, ciągłej edukacji oraz prowadzonych prac badawczo-rozwojowych. Jesteśmy na dobrej drodze!

Cele charytatywne

Zaangażowanie pracowników PIXEL-a w działalność na rzecz lokalnej społeczności lub organizacji charytatywnych wynika z potrzeby niesienia pomocy innym i jest istotą wolontariatu.
Dawanie wsparcia innym przynosi satysfakcję, a także daje możliwość gromadzenia nowych doświadczeń i motywację do rozwoju osobistego.