Mobilny Automat Biletowy

Mobilny Automat Biletowy – przeznaczony do poboru wszelkiego rodzaju opłat za usługi, a w szczególności opłat za przejazd komunikacją miejską, kolejową, wodną, opłat parkingowych, opłat za wejście do obiektów np. sportowych, muzea itp. Możliwa jest również praca w systemie Elektronicznej Karty Miejskiej, czyli sprzedaż biletów z zapisem usługi na karcie. Automat ma możliwość zapisywania transakcji opłacanych poprzez INTERNET, obsługuje również elektroniczne portfele. APM może również służyć, jako INFOKIOSK do przekazywania informacji oraz wyświetlania reklam. Automat może pracować samodzielnie, lub pracować w sieci informatycznej dowolnych operatorów. Nowoczesny design, wytrzymała obudowa oraz wysoka funkcjonalność powodują, że automaty APM stają się częstym rozwiązaniem w komunikacji publicznej.

Biletomaty realizujące intuicyjną sprzedaż biletów papierowych oraz obsługę biletu elektronicznego to integralna część systemu poboru opłat. Nowoczesne urządzenia PIXEL-a wychodzące naprzeciw oczekiwaniom pasażerów pozwalają na realizowanie transakcji za pomocą monet, a także w wygodnej, bezgotówkowej formie z wykorzystaniem kart płatniczych czy BLIK-a.
W ofercie firmy PIXEL wyróżniamy więc gotówkowe i bezgotówkowe automaty biletowe.

Z dniem 1 października 2020r. PIXEL Sp. z o.o. wdrożył w Białostockiej Komunikacji Miejskiej nową taryfę opłat za przejazdy – Smart Taryfę BKM.

Co oznacza wprowadzenie nowej taryfy opłat dla pasażerów białostockiej komunikacji miejskiej?
“Finalna kwota rozliczenia wyliczana jest przez system taryfowy firmy PIXEL na podstawie ilości i czasu przejazdów oraz stref taryfowych, w których następowały wejścia i wyjścia z autobusów w ciągu doby rozliczeniowej. Pasażer korzystający ze Smart Taryfy BKM nie musi znać najkorzystniejszej dla siebie taryfy, bo zrobi to za niego system!
Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na temat wdrożenia.

  Pliki do pobrania:
Mobilne automaty biletowe – karta katalogowa