PIXEL w gronie Laureatów XXVII edycji Medalu Europejskiego

Z satysfakcją informujemy o odebraniu podczas Ogólnopolskiej Gali Laureatów XXVII edycji Medalu Europejskiego, kolejnej prestiżowej nagrody dla naszej firmy. Decyzją Komisji Weryfikacyjnej w kategorii Produkt otrzymaliśmy to wyróżnienie za wprowadzenie na rynek urządzenia Tablica Przystankowa Informacji Pasażerskiej LED 72×192-6 . Przyznana nagroda to jednocześnie ocena walorów użytkowych produktu oraz zastosowanych przez nas w jej konstrukcji rozwiązań elektronicznych i informatycznych.

Relacja prasowa z uroczystości wręczenia Medali Europejskich

Medal Europejski jest niekomercyjną, ogólnopolską inicjatywą najważniejszej dla przedsiębiorców instytucji działającej przy Komisji Europejskiej – Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego oraz Business Centre Club. Celem nagrody jest wsparcie polskich produktów i usług na rynku Unii Europejskiej oraz przybliżenie idei Unii Europejskiej środowisku przedsiębiorców.. Nagrodzony towar lub usługa muszą spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna w ocenie jest też dynamika firmy oferującej produkt, zdobyte nagrody i certyfikaty. Komisja weryfikacyjna brała także pod uwagę czy firma korzysta ze szkoleń, seminariów na temat Unii Europejskiej, konsultacji, analiz prawnych, badań rynku itp.

Nagrodzona medalem tablica przystankowa od wielu miesięcy ma praktyczne zastosowanie i otrzymuje pozytywne oceny w realizowanych przez firmę kontraktach. Jednym z ostatnich zrealizowanych projektów była dostawa i uruchomienie 89 tablic w ramach rozbudowy systemu ITS dla komunikacji publicznej w Rzeszowie. Pozytywne opinie pasażerów korzystających z komunikacji miejskiej oraz administratorów systemów wyróżniają takie walory naszych urządzeń jak czytelne w prezentacje w czasie rzeczywistym informacji o liniach, godzinach odjazdów pojazdów dla danego przystanku oraz jakość wykonania i bezawaryjność.