Nowy model sprzedaży aplikacji OnTime! Od teraz także jako usługa z opcją płatności miesięcznej!

W erze dynamicznego rozwoju technologii mobilnych, aplikacje stają się nieodłącznym elementem ułatwiającym codzienne życie. Jedną z takich propozycji dedykowanych dla Inteligentnego Miasta jest aplikacja OnTime.
To narzędzie, dzięki któremu pasażerowie korzystający z komunikacji miejskiej wiedzą o której godzinie (co do minuty) odjeździe interesujący ich pojazd (autobus, tramwaj) z przystanku. Informacja pasażerska jest aktualizowana w czasie rzeczywistym dzięki stałemu monitorowaniu położenia GPS pojazdu transportu publicznego. Nieprzewidziane opóźnienia np. spowodowane korkami w mieście, czy też przyspieszenia na trasie, są uwzględniane i prezentowane w aplikacji. Dzięki temu pasażer korzystający z OnTime może bardziej efektywnie planować swoją podróż.

Ostatnio aplikacja OnTime została wdrożona w Pile. To kolejne miasto po Białymstoku, Bielsku-Białej, Ełku, Koninie, Opolu, Oświęcimiu, Płońsku, Tomaszowie Mazowieckim, Żywcu, Skarżysko-Kamiennej, które zdecydowało się na naszą aplikację.
Od nowego roku miasta mogą zakupić aplikację OnTime jako usługę, z opcją płatności miesięcznej!

Łatwość korzystania

OnTime wyróżnia się intuicyjnym interfejsem, który umożliwia łatwą nawigację i szybki dostęp do istotnych informacji. Aplikacja jest dostępna zarówno na platformę iOS, jak i Android.

Rzeczywisty czas odjazdu

Jednym z najważniejszych atutów aplikacji OnTime jest możliwość śledzenia rzeczywistego czasu odjazdu pojazdów z przystanków komunikacyjnych. Aplikacja dostarcza aktualne informacje o położeniu pojazdu na trasie. To szczególnie ważne w dynamicznych warunkach miejskiego ruchu, gdzie zmiany tras pojazdów są na porządku dziennym.

Mapa tras i przystanków

Aplikacja OnTime nie ogranicza się jedynie do informowania o czasie odjazdu. Wzbogacona jest o interaktywną mapę tras i przystanków, co ułatwia orientację w sieci komunikacyjnej miasta. Użytkownicy mogą sprawdzić lokalizację najbliższych przystanków, trasy poszczególnych linii oraz planować swoje podróże z uwzględnieniem dostępności transportu publicznego. Warto pamiętać, że aplikacja do poprawnej pracy wymaga włączonej transmisji danych.

Najważniejsze funkcje OnTime:

  • sprawdzenie trasy wybranej linii i wariantów (zarówno na mapie i liście przystanków tzw. koraliki),
  • prezentowanie na mapie położenia pojazdów przypisanych do linii,
  • rozkład tabliczek przystankowych (wybór dni z kalendarza),
  • przesiadki na przystanku,
  • rzeczywiste odjazdy dla najbliższych 120 minut (Najbliższe Odjazdy),
  • odjazdy teoretyczne z przystanku (możliwość filtrowania po liniach),
  • dodawanie przystanków i linii do ulubionych,
  • natężenie ruchu pojazdów komunikacji miejskiej,
  • planer podróży, wyszukiwanie trasy połączeń z wybranych punktów na mapie,
  • komunikaty dla pojazdów, przystanków, linii.