TRAKO 2023: Innowacyjne Rozwiązania Dla Przyszłości Kolejnictwa

Gdańsk, Polska – w dniach 19-22 września mają miejsce Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO 2023, które przyciągając setki firm z branży kolejowej z całego świata.
Nasza firma, wzorem ubiegłych lat, jest jednym z wystawców i prezentuje swoje najnowsze rozwiązania dedykowane na dworce i przystanki kolejowe.

W trakcie tegorocznych targów zaprezentowaliśmy m.in. zegar stacyjny, tablicę peronową krawędziową oraz wyświetlacze w technologii e-papier.

TRAKO 2023 to nie tylko prezentacja produktów, ale również uczestnictwo w dyskusjach panelowych, rozmowy na temat oczekiwań rynku względem firmy PIXEL. Pracownicy naszej firmy są do Państwa dyspozycji do ostatniego dnia targów, a mamy także nadzieję na szybkie spotkanie z Państwem zaraz po TRAKO. 
Prezentując na targach wyświetlacze w technologii e-papier, nie pomijamy naszego proekologicznego podejścia, stosowanego w oferowanych przez nas rozwiązaniach.

trako-2023-delegacja-pixel

Wierzymy, że nasze produkty, jakość obsługi oraz opieka serwisowa są na najwyższym poziomie, gotowe sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.
Dziękujemy za dotychczasowe rozmowy, jednocześnie zachęcamy Państwa do kontaktu z Działem Handlowym, który udzieli więcej szczegółów na temat naszej oferty na rynek kolejowy.